Chcesz obstawiać coś innego niż tylko sport u bukmachera?

Wiadomo – obstawianie tylko i wyłącznie jednego sportu może się po jakimś czasie znudzić, w szczególności jeśli powoli przestajemy odnosić sukcesy w danej kategorii. Dlatego też, jeśli chcesz zacząć obstawiać coś innego, to dziś dowiesz się co w swojej ofercie mają oprócz standardowych sportów bukmacherzy!

Zakłady specjalne

Otóż to, zakłady specjalne to jedne z najbardziej rozpoznawalnych rodzajów zakładów bukmacherskich, z racji tego że dotyczą one wydarzeń często totalnie niezwiązanych ze sportem, a na przykład z polityką, czy religią. Dobrym przykładem może być tu na przykład kolejny wyścig po  fotel prezydencki Stanów Zjednoczonych. Aktualnie wiele bukmacherów przewiduje, że to Joe Biden, a nie Donald Trump wygra wybory, co może stanowić po raz kolejny bolesną nauczkę dla nich, kiedy to cztery lata temu obstawiali, że to właśnie Trump przegra. No radości nie było końca, wygrane w tamtym dniu z zakładów bukmacherskich były naprawdę sowite, dlatego też czasem warto jest mimo wszystko nie ufać mediom, tylko swojemu osądowi. Oprócz oczywiście polityki – mamy religię. Nikt tak naprawdę nie spodziewał się abdykacji benedykta szesnastego, jak i również tego, że na fotelu papieskim zasiądzie ktoś (z resztą po raz pierwszy) ktoś spoza europy. Jest to tak naprawdę wydarzenie na skalę światową, ponieważ nigdy w życiu nikt by nawet nie pomyślał (a tym bardziej bukmacherzy) że taka sytuacja będzie miała miejsce.

E-sporty

Jeśli kiedykolwiek grałeś na zakładach sportowych, to większość potrzebnych Ci informacji już znasz, ponieważ zakłady na e-sporty niczym nie różnią się od zakładów na tradycyjne sporty. Chociaż, na przykład, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dobrym pomysłem jest otwarcie konta u kilku firm ze względu na wahania kursów i nowe bonusy powitalne od bukmacherów – oferowane właśnie na e-sport. Przewidywanie wyników zawodów e-sportowych jest zazwyczaj jest bardzo czasochłonne, ponieważ e-sport nie ma prawie nic wspólnego ze zwykłymi sportami, dodatkowo obstawianie takich zakładów wymaga odpowiedniej, bo analitycznej metody obstawiania. Zanim jednak zaczniemy cokolwiek o tym pisać, to pamiętaj, aby zajrzeć na ranking bukmacherów na legalnibukmacherzy.net.pl, bo inaczej możesz nie trafić z najlepszą ofertą odnośnie bonusów, bądź też kursów bumkacherskich.

Jeśli już jednak wiesz czym są e-sporty, to warto jest sprawdzić popularność gier, w których bierze udział nasza ulubiona drużyna (lub ulubiony zawodnik). To temat, który jest często pomijany, ale zdarza się, że mecze będą ,,ustawiane”, więc nawet jeśli nasza drużyna powinna wygrać zgodnie z naszym planem, a my przeznaczamy dużo pieniędzy na dany zakład, to wynika to z faktu, że między drużynami zostało osiągnięte ,,porozumienie” a my przegraliśmy, bo nasza drużyna lub przeciwnik celowo się jej podłożył. Ostatnim krokiem, jaki musimy zrobić, jest rozważenie, ile pieniędzy musimy zainwestować w to, co chcemy obstawiać na e-sporcie, ponieważ niekiedy można wygrać naprawdę spore sumy – i nie są to przelewki, dlatego też warto jest o tym wcześniej pomyśleć.

Niszowe sporty

Obstawianie niszowych sportów również może być bardzo przyjemne. Weźmy tu na przykład obstawianie wyścigów konnych, bądź też gonitw psów (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to możesz wejść na zakłady bukmacherskie na bet.org.pl). Co prawda wyścigi konne straciły w ostatnich czasach sporo na popularności, jednakże ciężko się temu dziwić, ponieważ są często bardzo mocno krytykowane przez różnej maści krytyków, oraz osoby które działają na rzecz obrony zwierząt. Nie inaczej jest w przypadku gonitw psów – po prostu ciężko się temu dziwić – każdy chciałby aby to jego zwierzak wygrał, a przez tych wszystkich lewaków treningi tych zwierząt są uznawane za ich ,,oprawianie”. No co tu dużo mówić… może zmieńmy temat.

Żużel

A tak – żużel jest dopiero wschodzącą gwiazdą zakładów bukmacherskich, ponieważ z jakiegoś powodu przez dłuższy czas po prostu był średnio popularną dyscypliną sportową. Z drugiej strony można założyć, że zawody bardzo często są przerywane, z racji tego że bardzo często zdarzają się wypadki, które praktycznie zawieszają dane spotkanie – przez co tak naprawdę nasz zakład będzie wisiał, a bukmacher będzie zdenerwowany że tak naprawdę nie wie co ma z tymi pieniędzmi zrobić – i  w tym momencie każdy jest zirytowany, nieprawdaż? Dopiero ostatnio sytuacja nieco się zmieniła, jednakże dopóki takie drobne potknięcia nie zostaną rozwiązane, to żużel nie ma co liczyć na wybicie się z kategorii sportów niszowych. Oczywiście bukmacherzy również dostrzegają rosnącą popularność tego sportu, więc na pewno za jakiś czas będziemy mogli zobaczyć lepszą ofertę właśnie na tą kategorię sportową, z tego powodu warto jest jeszcze na jakiś czas wstrzymać się z obstawianiem tego – a może za jakiś czas się nam to opłaci.

Podobne posty

Leave a Comment