Od czego zacząć, aby wygrywać na zakładach? – Poradnik od eksperta

Wygrywanie na zakładach u bukmachera nigdy nie jest łatwe. W końcu każdy bukmacher ma pod sobą nierzadko setki osób, które mają go upewnić, że to właśnie on wytypuje poprawnie dany zakład – a nie Ty. Jednakże czasem mimo to bukmacher się myli, co może dać nam szansę na to, aby wygrać naprawdę spore ilości pieniędzy – o ile oczywiście odpowiednio sami w to zainwestujemy odpowiednią ilość gotówki. Od czego więc zacząć, jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Zacznij od wyboru bukmachera

Na pewno pierwszą rzeczą, od jakiej powinieneś zacząć, to wybranie odpowiedniej firmy bukmacherskiej. Na polskim rynku bukmacherów jest kilkunastu, ale musisz się również zastanowić, czy chcesz skorzystać z usług stacjonarnego lokalu bukmachera, czy wolisz też obstawiać online. Według nas zdecydowanie lepiej jest się zdecydować na opcję numer dwa, ponieważ w ten sposób prawie na pewno nie zarazisz się koronawirusem. W końcu nigdy nie wiadomo, czy osoba, która stała te dwa metry przed tobą przy kasie nie była zarażona.

Zanim jednak zdecydujesz się aby bawić się w wybieranie poszczególnych bukmacherów, warto w tym miejscu wspomnieć o tym, co bukmacherzy oferują nowym graczom na start. Po pierwsze, są to zazwyczaj typowe bonusy, takie jak darmowe zakłady na start bądź też zakłady bez ryzyka. Chociaż są to atrakcyjne opcje, i tak należy zachować ostrożność, ponieważ bukmacher zazwyczaj konstruuje zasady gry w taki sposób, aby nowi gracze mieli najmniejsze szanse na otrzymanie wygranej z darmowego bonusu, który otrzymali na początek. Więc jeśli dopiero zaczynasz, to musisz pamiętać, że zakłady sportowe są zaprojektowane w taki sposób, że to właśnie bukmacher ma największe szanse na to, aby wygrać dany zakład, i zagarnąć twoje pieniądze, podczas gdy ty zostaniesz pozostawiony z niczym. Chociaż i tak zdecydowanie lepiej jest starać się znaleźć legalnego bukmachera, który oferuje dobry bonus na start.

Fora bukmacherskie na pewno ci pomogą wystartować

Otóż to. Każdy popularny blog bukmacherski z reguły stara się nie poruszać tego tematu, a to tylko z tego powodu, żeby nie tracić ludzi, którzy potencjalnie mogliby zaprzestać czytać takowego bloga. Mimo to, warto jest zajrzeć na fora bukmacherskie, ponieważ często można tam znaleźć ciekawe informacje na temat bukmacherów, bonusów bukmacherskich, oraz na przykład nauczyć się analizy bukmacherskiej – o tym opowiemy wam jeszcze więcej za chwilę. Wróćmy jednak do tematu for bukmacherskich. Ważne jest to, aby już na początku zaznaczyć ci, że nie wszyscy będą starali ci pomóc. W końcu na internecie znajdziemy różnych ludzi – od takich którzy są mega pomocni, do takich, którzy próbują nas oszukać na pieniądze. Być może i będziesz mówił sobie ,,przecież nie dam się na to nabrać” – to i tak czasem niektórzy są na tyle dobrzy, że się nabierzesz. Dlatego też, zawsze pamiętaj – jeśli ktokolwiek tylko zacznie mówić o czymś takim, że na przykład ma do ,,odstąpienia fajny typ za niewielką kasę” bądź też może ci udzielić porad za kilka złotych – od razu się wycofuj. Najczęściej to są oszuści, więc nie ma co marnować twoich pieniędzy.

Naucz się analizy bukmacherskiej

Jeśli myślisz o typowaniu zakładów bukmacherskich na poważnie, to warto jest się nauczyć analizy bukmacherskiej. Jeśli jednak myślisz żeby obstawiać tylko okazyjnie, to zawsze możesz spojrzeć na analizy bukmacherskie na https://betonline.net.pl – wtedy bardzo ułatwisz sobie typowanie zakładów. No dobrze, ale jak nauczyć się takiej analizy bukmacherskiej? Otóż niestety, ale nie jest to łatwe zadanie. Potrzeba do tego mnóstwa czasu, doświadzenia, oraz oglądania miliona i jeszcze jednej powtórki. Żeby jednak nie było za ciężko – zacznij od oglądania powtórek swojego ulubionego sportu. Postaraj się również nie patrzeć na wyniki tego spotkania, a zawczasu wytypuj wynik. Następnie w czasie meczu zanotuj sobie, które sytuacje doprowadziły do tego, że na przykład twoja wytypowana drużyna strzeliła gola. Jeśli odgadłeś wynik, to super, postaraj się teraz odgadnąć wynik gry, która toczy się na żywo. To już nie jest takie proste, prawda? Dlatego też do tego potrzeba naprawdę wiele doświadczenia, a tylko oglądając swoje ulubione rozgrywki możesz je nabrać.

Znajdź sobie znajomego od typowania

Po raz kolejny wrócimy tu na moment do tematu for bukmacherskich. To właśnie na forach możesz znaleźć kogoś, z kim możesz się zaprzyjaźnić, a następnie wraz z nim obstawiaj zakłady bukmacherskie. W końcu dzięki temu będziesz mógł dzielić się swoimi przemyśleniami, oraz wymieniać się typami, dzięki czemu typowanie zakładów bukmacherskich będzie dla ciebie o wiele łatwiejsze. Naturalnie bardzo ciężko jest zawrzeć w takim poradniku absolutnie wszystko o zakładach bukmacherskich, dlatego też postaraj się dowiedzieć więcej na temat na przykład rodzajów zakładów bukmacherskich – to pomoże ci w rozwinięciu twojej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich.

Podobne posty

Leave a Comment