Foto4u – czyli proste i szybkie wywoływanie zdjęć online

Foto4u, to internetowy sklep, który oferuje szybkie i tanie usługi fotograficzne. Obejmują one m.in wydruk odbitek, FotoKubki, plakaty, czy FotoObrazy.

Przewaga internetowego foto4u nad sklepami stacjonarnymi

Możliwość składania zamówień przez Internet ma dużą przewagę nad tradycyjnymi punktami, które świadczą podobne usługi. Nikt nie stoi nam za plecami i nie przestępuje z nogi na nogę, że już drugą minutę zastanawiamy się jaki rozmiar zdjęcia zabrać. Można sobie ze spokojem usiąść przed komputerem czy z telefonem i przemyśleć zakup. Dokładnie pomierzyć jakiej wielkości potrzebujemy, jakimi ramkami dysponujemy itd. Nie tracimy także cennych godzin na dojazd, co w dzisiejszych zabieganych czasach jest bardzo pożądane. Równocześnie, sklep internetowy jest otwarty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Następnym razem warto więc złożyć zamówienie, korzystając z serwisu: http://www.foto4u.pl

Asortyment foto4u jest bardzo duży, więc każdy wybierze coś dla siebie

Sklep oferuje naprawdę szeroką gamę rozmiarów zdjęć, zaczynając od tych tzw. ,,standardowych” (9×13) i kończąc na pokaźnych o wymiarach 30×45 cm. Odbitki można wywoływać na papierze Kodak Standard, który gwarantuje dobry kontrast, wysokie nasycenie kolorów oraz odpowiednią ostrość. Jeżeli zależy nam na wyraźniejszych zdjęciach w żywszych kolorach, warto zdecydować się na papier Kodak Premier Professional, który zapewnia większą głębię.

Piękne wyposażenie wnętrza, czyli foto obrazy

Foto obrazy wspaniale się prezentują i stanowią bardzo indywidualny element wystroju. Jest to również fenomenalny pomysł na prezent. Płótno powieszone na ścianie za każdym razem będzie przywoływać miłe wspomnienia, dodawać uroku i sprawi, że pomieszczenie stanie się jeszcze bardziej przytulne. Przy okazji można się mimowolnie pochwalić przed gośćmi fajnymi wakacjami, rodzinnym spacerem, czy wycieczką autokarową, z której zdjęcie będzie dekorować nasz salon. Serwis foto4u wykonuje foto obrazy w różnych rozmiarach. Najpierw trzeba określić jakiego formatu poszukujemy. Można zamówić zdjęcia kwadratowe, prostokątne 2:3, lub 3:4, albo panoramiczne 2:1 i 3:1. Dalej wybiera się odpowiednie wymiary.

Jeżeli potrzeba jakiegoś dodatku na puste ściany np. w nowo powstałym salonie dentystycznym, kawiarni, spa, sypialni, czy kuchni, bardzo ciekawą alternatywą dla własnych zdjęć są obrazy z Adobe (bazy zdjęć). Sklep foto4u sam wykupuje licencję, więc zamawiając obraz, nie trzeba się martwić o prawa autorskie, gdyż wszystko jest już ,,załatwione”. Dostępnych jest ponad 100 milionów przepięknych fotografii, więc jest z czego wybierać.

Za jasne, za ciemne, za żółte, lub za niebieskie – jest na to rada

Serwis foto4u oferuje również dodatek w postaci ręcznej korekty. Polega ona na tym, że każde zdjęcie z osobna jest oglądane przez profesjonalnego grafika, który wprowadza ewentualne poprawki, jeżeli nasze zdjęcia będą nieprawidłowo naświetlone, lub  będzie zaburzony balans bieli (za żółte/za niebieskie fotografie). Nie jest to robione automatycznie, przez spreparowane programy, które czasami nie są w stanie adekwatnie poprawić obrazu, ale manualnie przez specjalistę.

Oprócz wyżej wymienionych przedmiotów w sklepie foto4u można zamówić także FotoKubki i FotoPlakaty, więc naprawdę warto skorzystać z usług tego serwisu.

Podobne posty

Leave a Comment