Jakich podstaw powinien nauczyć się każdy początkujący gracz zakładów online?

Podstawy typowania to jak sama nazwa mówi – podstawa… Z jednej strony bardzo ciężko niektórych rzeczy związanych z bukmacherką jest się nauczyć, z drugiej, jeśli już się czegoś nauczymy, a jest to błędne założenie, to oduczenie się tego również może stanowić dla nas problem. Dlatego też dziś przedstawimy Ci to, o jakich podstawach zawsze powinieneś pamiętać przy zakładach bukmacherskich!

Pierwsze – dobór bukmachera

Bukmacher to, bukmacherzy online tamto, bla blab la… już śpicie? Oczywiście że pierwszą kwestią, jaką musimy poruszyć to firmy bukmacherskie. W tym momencie, Polskie Ministerstwo Finansów dopuściło do działania 18 podmiotów, które oferują zakłady wzajemne, zarówno w Polskim internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Do tego co roku dochodzą nowe firmy, jednakże póki co czołówka jest bardzo stabilna pod tym względem, i dużych zmian nie powinniśmy się spodziewać. Jedną z najlepiej ocenianych firm bukmacherskich jest Star-Typ-Sport, Polska firma bukmacherska, która jest najstarsza w naszym kraju, jeśli mowa o dopuszczenie do oferowania zakładów bukmacherskich.

Drugie – bonus

Kto powiedział, że to właśnie ten bukmacher online będzie miał najlepsze warunki bonusu dla ciebie? Nie jest tu powiedziane, że lubisz na przykład obstawiać piłkę nożną, a może masz chęć obstawiać coś bardziej niszowego? Z racji tego, że masz dość duży wybór, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to wybór bukmachera z odpowiednim bonusem nie powinien stanowić dla ciebie problemu. Promocje bukmacherskie są na wyciągniecie ręki. W celu złapania tych najlepszych najlepiej oglądnąć ranking bukmacherów, ponieważ w takim zestawieniu najczęściej trafimy na te najkorzystniejsze oferty.

Trzecie – co chcesz obstawiać?

Wybór tego, co masz ochotę obstawiać jest równie ważny, co wybranie bukmachera. Dlatego też znalezienie własnego, ulubionego sportu (bądź e-sportu) do obstawiania, to kwestia kluczowa. Zadbaj o to, abyś poobstawiał najpierw kilka innych sportów, być może jeszcze coś ci się spodoba, z racji tego, że ograniczanie się do jednej kategorii nie wpływa bezpośrednio na to, jak możesz wygrywać, jednakże zdecydowanie lepiej jest posiadać kilka sportów, bo w ten sposób w razie gdyby zdarzyła się taka sytuacja, jak ta obecna z koronawirusem, to nie będziesz miał problemów później z tym aby płynnie przejść do reszty twoich zainteresowań.

Czwarte – Koronawirus

No niestety, ale trzeba sobie również i o tym powiedzieć, ponieważ koronawirus to kolejny problem dla wielu graczy, a nawet bukmacherów (jeden na jakiś czas zawiesił swoją działalność) więc z tego powodu warto jest się dowiedzieć, jaka jest aktualna sytuacja na rynku bukmacherskim, co możemy nadal dostać jako bonus od bukmachera i tak dalej. W tej kwestii musisz jeszcze odpowiednio dopracować to, co chcesz – a co MOŻESZ obstawiać, bo tu zaczyna się wielka różnica. Jeśli masz ochotę na przykład obstawiać piłkę nożną, to raczej nie możesz liczyć na to, że wielkie turnieje zostaną specjalnie aktywowane, tylko dlatego, że masz je ochotę obstawić. No nie, niestety, ale takie proste życie jeszcze nie jest. Kolejna sprawa, o której warto wspomnieć to…

Piąte – gdzie obstawiasz?

W przypadku stacjonarnych punktów bukmacherskich – raczej sobie nie obstawisz, ponieważ większość z nich nadal jest pozamykana. Wiele ekspertów twierdzi, że nadchodzi druga fala koronawirusa, więc praktycznie cały świat bukmacherki efektywnie przeniósł się do internetu. Obstawianie w internecie mimo to ma o wiele większe zalety od typowanie obstawiania kuponu u stacjonarnego buka, z racji tego, że jak wyżej wspominaliśmy – możemy liczyć na o wiele lepsze bonusy, oprócz tego dochodzi jeszcze kwestia tego, że u stacjonarnego bukmachera – żadnych bonusów na start nie dostaniemy. Równie dobrze możemy też zacząć typować przez aplikację mobilną – tam też czekają na nas fajne bonusy bukmacherskie na start, ale również i wygoda, ponieważ nie musimy siedzieć przy komputerze – wystarczy że ruszymy w teren i będziemy mieli zasięg oraz internet. W innym wypadku, no niestety, żadne rozwiązanie nie jest perfekcyjne

Szóste – znajomi

Znasz już kogoś, kto obstawia zakłady bukmacherskie? To świetnie, punkt dla ciebie. Ale czy podzieli się z tobą swoimi typami bukmacherskimi? A widzisz, to już inna para kaloszy. Nie mówimy tu od razu o tym, aby ograbiać go z jego typów, ale zdecydowanie lepiej jest, jeśli masz kogoś, kto na takich typach się zna. Dlatego też, miejsca takie jak fora bukmacherskie, bądź grupy facebookowe mogą być świetnym punktem zaczepienia dla ciebie, po to abyś mógł dowiadywać się nowych rzeczy związanych z bukmacherką, ale również i wynajdywać sobie nowych znajomych, którzy pomogą ci z typowaniem zakładów bukmacherskich na przyszłość.

Siódme – Kwestia pieniędzy

Zarabiasz ponad przeciętną krajową? Szacunek, tylko nie wydaj wszystkiego na waciki. No ale już całkiem na poważnie, przeznacz sobie pewną kwotę na to, żeby nigdy nie obudzić się z ręką w nocniku, kiedy obstawisz za dużo. Wiadomo, wygrać można sporo, ale jeśli masz rodzinę bądź mieszkanie na wynajmie, może cię to zbyt wiele kosztować.

źródło: https://probets.pl

Podobne posty

Leave a Comment