Styl obstawiania zakładów bukmacherskich – dlaczego każdy dobry gracz ma swój?

Otóż style typowania zakładów każdy ma inne – niektórzy lubią grać bardzo agresywnie, inni zaś grają bardzo ostrożnie, ale o tym wszystkim opowiemy wam już za chwilę, w naszym artykule!

Agresywny styl

Zacznijmy może od tych, co podchodzą do tematu bardzo żywiołowo. Mowa tutaj o graczach, którzy w nagłym przypływie emocji, obstawiają zakłady bukmacherskiew sposób w miarę nieprzewidywalny, zazwyczaj marnując przy tym swoje pieniądze, nie mówiąc już o zaklinaniu bukmacherów i drużyny w niebogłosy, jeśli zdarzy im się przegrać. Oczywiście nie polecamy takiego podejścia do zakładów bukmacherskich, z racji tego, że bardzo szybko podniesiecie sobie ciśnienie, nic nie wygracie, a na domiar złego możecie jeszcze dużo stracić. Kolejną kwestią jest tu na pewno temat chaotyczności tego stylu typowania, który może czasem przynieść sporą wygraną, ale w przypadku gracza, który bardzo się emocjonuje, raczej takiej możliwości za często tu nie ma.

Profesjonalista

To typ gracza, którym każdy by chciał być. Spokojny, opanowany, wie na co, jak i kiedy obstawić kupon, aby wygrać. Większość takich utalentowanych osób jest od razu zatrudniana u buka, ponieważ bukmacherzy online zdają sobie sprawę z tego, że taki gracz mógłby ich ,,oskubać” z naprawdę dużych sum pieniędzy. Cała przewaga takiej osoby wiąże się z tym, że posiadają oni ogromne doświadczenie, na dodatek wiedzę, i styl przy którym zauważają najdrobniejsze błędy bukmachera. Oczywiście tacy ludzie najczęściej poświęcają większą część swojego życia na to, aby ich kupony (prawie) zawsze były zwycięskie. Niejednokrotnie słyszy się również o tym, że tacy ludzie mogą mieć powiązania z mafią, jednakże w większości przypadków, jest to bujda na resorach, z racji tego że jak według każdej profesji – wokół dobrych graczy zakładów bukmacherskich narosło mnóstwo mitów, niekoniecznie dobrych – ale to tylko z tego powodu że gry losowe są postrzegane u nas bardzo krytycznie w społeczeństwie.

Początkujący

,,Ten, to wie, że nic nie wie” – tak skwitować mogą początkujących typerów. Oczywiście z tym żartujemy, ale poniekąd jest to prawda.  Początkujący gracz tak naprawdę jest bardzo zachwycony tym, że może pokazać, że ,,ma kasę” i ,,może się bawić”, jednakże wygrana w jego przypadku to jest spory cud. Oczywiście są promocje bukmacherskie, ale te bonusy często są tylko na chwilę i szybko się końca.

Gracz niedzielny

O tych graczach można by całe eseje pisać. W końcu grają oni bardzo rzadko, tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego, nie mówiąc o tym, że kwestie takie jak wygrana, bądź ewentualna porażka oni mają po prostu w poważaniu. Grają – bo się dobrze bawią, kiedy widzą jak ich drużyna wygrywa, bądź też przegrywa. Bardzo często te osoby również uwielbiają obstawiać zakłady specjalne, ponieważ ich ekspertyza najczęściej nie wychodzi poza obszary piłki nożnej.

Średniozaawansowany

To taki stan przejściowy, między początkującym – a profesjonalistą. Coś tam już kiedyś obstawiał, ma pewne doświadczenie, ale nadal bardzo dużo brakuje mu do bycia pełnym pro. Z tego też powodu, jest to jedna z największych grup – zaraz po początkującym, która zazwyczaj obstawia zakłady bukmacherskie u bukmacherów.

Naciągacz

Być może i wyda się to dziwne, ale również istnieje jedna grupa, którą nazywa się ,,naciągaczami” – te osoby zazwyczaj nie mają ochoty grać w normalny sposób, i albo zabawiają się kosztem graczy, albo starają się wyciągnąć kasę od nieuważnego typera, który zgodził się na ich ,,super tajny, płatny typ który zapewni ci miliony monet”. Zazwyczaj można spotkać ich na forach bukmacherskich, oraz grupach na facebooku – bardzo łatwo ich rozpoznać po tym, że zwyczajowo piszą z fałszywych, lub dopiero założonych kont.

Wypalony

To taki rodzaj gracza, który już nie obstawia, ale nadal siedzi na forach bukmacherskich, i stara się pouczać innych graczy. To ,,nieszkodliwe dziadki” które czasem mogą podrzucić jakąś cenną radę, jednakże w większości przypadków zapomnieli już, jak się typuje i tak naprawdę siedzą na tych forach jedynie do towarzystwa. Lepiej ich również nie ignorować, ponieważ forum na którym siedzą to zazwyczaj ich ,,legowiska”, co oznacza mniej więcej tyle, że znają się z każdym, przez co jeśli zaczniemy im podskakiwać – to jest duża szansa na to, że wykopią nas z tego forum w bardzo szybkim tempie. Z drugiej strony, jeśli będziesz miły, to na pewno pomoże ci z twoimi typami, nawet jeśli o nich praktycznie nie ma pojęcia, bądź też bardzo mało wie.

Podobne posty

Leave a Comment