Przygotuj profesjonalnie wyglądający życiorys w kilka minut z generatorem CV Be-Rising!

Jak przykuć uwagę rekrutera?

Co uwypuklić w swoim CV, a o czym lepiej nie wspominać?

Jakie trendy panują obecnie przy projektowaniu CV?

Sprawnie posługujesz się tylko Wordem i Excellem, a chcesz mieć profesjonalnie wyglądający życiorys zawodowy?

Jeśli choć na jedno z pytań udało Ci się odpowiedzieć poprawnie – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Stworzyliśmy starannie opracowany generator CV, dzięki któremu przygotowanie estetycznej i przejrzystej aplikacji przebiegnie bez komplikacji i zaskoczy Cię efektem.

Zalety korzystania z kreatora CV Be-Rising

Przede wszystkim – wyróżnisz swoją aplikację. W opozycji do setek darmowych szablonów CV – z Be-Rising stworzysz wyjątkowy wzór swojego CV, z którym wyróżnisz się na tle innych kandydatów. To wszystko jest możliwe po uiszczeniu niewielkiej opłaty przez bezpieczny system transakcji PayU. Po dokonaniu przelewu masz możliwość pobrania swojego CV w wygodnym i uniwersalnym formacie PDF, w którym kolumny, zdjęcia czy czcionki nie przesuną się po otwarciu na innym komputerze. 

Praca z generatorem CV – krok po kroku

Punkt wyjściowy Twojej pracy z kreatorem CV stanowi wybór odpowiedniego szablonu. Do wyboru masz kilkanaście dostępnych wzorów, które możesz dopasować do charakteru branży, w której pracujesz. To istotny element – inaczej bowiem należy zaprezentować CV radcy prawnego, a inaczej instruktora aqua-aerobiku. Zdaj się na swoją intuicję i wybierz wzór CV, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Etap drugi polega na wypełnieniu czytelnego formularza, w którym zamieścisz dane zawarte w szablonie CV. Dzięki temu nie pominiesz ważnej daty czy opisu stanowiska. Wygodne podpowiedzi pozwolą Ci wykrzesać to, co najważniejsze, aby przykuwać uwagę rekrutera.Po zapisaniu aplikacji i dokonaniu wyboru jednego z pakietów możesz od razu zapisać swoją aplikację w uniwersalnym formacie PDF, a następnie wydrukować go lub dystrybuować za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Poznaj możliwe warianty z kreatorem Be-Rising

W ramach pakietu z 7-dniowym dostępem zyskujesz profesjonalny szablon CV. Podczas trwania 7-dniowej subskrypcji możesz dowolnie edytować formularze oraz zmieniać szablony. Zapis aplikacji do formatu PDF to także duże ułatwienie. Ten pakiet to inwestycja 12,99 zł.Jeśli tydzień to dla Ciebie za mało, by przygotować swoje wymarzone CV – oferujemy także dostęp 30-dniowy. W tym czasie możesz dowolnie testować różne szablony.Oferujemy także pakiet VIP – w tym przypadku przygotujemy dla Ciebie indywidualnie stworzony wzór CV według Twoich wskazówek. Ty wskazujesz nam, które szablony najbardziej Ci się podobały – my kompilujemy Twoje preferencje i dostarczamy gotowy produkt, uszyty na miarę. Ponadto zyskujesz też dostęp do edytowalnego pliku .docx, które możesz dowolnie edytować. Bez limitu czasu. To rozwiązanie wiąże się z inwestycją 129 zł.  

Generator CV Be-Rising pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencyjnych kandydatów

Estetyka Twojej aplikacji odpowiada pierwszemu wrażeniu, które wywierasz podczas kontaktu z innymi. Nie pozwól, by niedbale przygotowane CV zaprzepaściło Twoją szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Sprawdź już teraz!  

Podobne posty

Leave a Comment