Wygrywanie na typach bukmacherskich – jak to zrobić?

Gra na zakładach bukmacherskich może być dla wielu bardzo opłacalna, jednakże nie da się ukryć, że na zakładach można wygrać sporo, ale również i sporo stracić. Dlatego też, jak zacząć obstawiać bukmacherskie typy sportowe– i jednocześnie na tym zarabiać?

Od czego powinniśmy zacząć?

Żeby wygrywać u bukmacherów – trzeba cały czas iść naprzód, bo bez tego nie będziemy w stanie zarabiać na przykład tyle pieniędzy ile będziemy chcieli zarabiać, jeśli nie będziemy rozwijać się towarzysko to nie poznamy kobiety (bądź też mężczyzny) swoich marzeń, no długo by tutaj wymieniać. Jeśli chodzi zaś o te środki które zdobędziemy na zakładach bukmacherskich, możemy je przeznaczyć do tego aby się dokształcić (chociaż to też możemy zrobić za darmo, czytając nasze poradniki bukmacherskie). Lecz na przykład książki objaśniające taktyki z jakich korzysta dana drużyna sportowa (bądź e-sportowa) mogą okazać się dla nas naprawdę pomocne, z racji tego że jak wiadomo samo doświadczenie bez wiedzy jest o wiele mniej warte, niż z nią. Dlatego warto posiadać ten ,,duet” w swoich rękach, kiedy chcemy lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie.

Wybór legalnej firmy, która oferuje zakłady bukmacherskie

To jest to coś, co powinniśmy rozważyć zawsze jako drugie, ponieważ jeśli podstawa tego co robimy będzie nielegalna, bądź nieuczciwa, to jak wiadomo ,,karma wraca” i może nas to bardzo zaboleć. I nie mówimy tylko o portfelu, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? No ale wracając do tematu. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

Zacznij od obstawiania pewnych typów bukmacherskich

Początkujący typerzy zawsze obstawiają tak zwane ,,pewniaki”. Co to są ,,pewniaki” zapytacie? Otóż są to zakłady, w których po prostu nie da się przegrać. Oczywiście, z jednej strony to w porządku – nowy typer uczy się obstawiać, jednakże musimy pamiętać o tym, że jeśli chcemy wygrywać ,,grubą kasę” – to musimy się przygotować na ryzyko (pieniężne i emocjonalne) – związane z typowaniem. Najlepszym ,,remedium” na bolączkę nowych typerów jest – przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, ułożenie planu obstawiania. Warto jest wykorzystać wiedzę na temat dyscypliny którą chcemy obstawiać (oczywiście o ile ją mamy), podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem (nawet początkującego gracza) jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Z racji tego że na tym rachunku właśnie opiera się cała analiza sportowa – jeśli wykonamy ją poprawnie, uzyskamy sporą przewagę nad bukmacherem.

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie oraz w jaki sposób chcemy typować. Każde forum bukmacherskie – jeśli nie mamy pomysłu na plan, powinno nam pomóc w obstawianiu. Taka taktyka na pewno pomoże nam zwiększyć nasze szanse na wygraną. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. No i też będzie to lepsze dla naszej psychiki.

Aby poprawnie obstawiać zakłady bukmacherskie

Potrzebna będzie nam odpowiednia wiedza ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Fora bukmacherskie to jeden z dostępnych przykładów, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli. Wielu graczy rozpoczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi jest zaślepionych wizją szybkiego zarobku. Marzenia o wielkich wygranych wydają się realne i możliwe do urzeczywistnienia, ale początkujący gracze niestety nie są świadomi tego, szansa na wygraną początkowo jest bardzo niska.

Podobne posty

Leave a Comment