Opublikowano: 07/7/20

Jak rozpocząć przygodę z zakładami na sport?

Obstawianie zakładów na sport, to wbrew temu co nam się wydaje – nie jest ciężkim orzechem do zgryzienia. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziemy, dlatego też prezentujemy wam ten poradnik, jak obstawiać sport u bukmachera!

Legalni bukmacherzy

Oprócz licencji na obrót zakładami bukmacherskimi na terenie Polski oraz Polskiej sieci legalni bukmacherzy od nielegalnych różnią się tym, iż legalne bukmacherzy legalni odprowadzają odpowiednie podatki na rzecz naszego państwa, przez co sprawiają, że pieniądze które ,,uciekały za granicę” zostają w naszej gospodarce. Dodatkowo, grając u legalnego bukmachera, nie powinniśmy dostać żadnej kary z tego tytułu. Jeśli chodzi zaś o grę u nielegalnego bukmachera, to już jest nieco inaczej, z racji tego że możemy otrzymać naprawdę sporą karę finansową, z racji nie odprowadzenia podatku od wygranej sumy a wiadomo że fiskus bardzo nie lubi, kiedy nasze pieniądze zamiast ginąc w kieszeniach urzędników trafiają bezpośrednio do nas.

Nie obstawiaj sportów o których mało co wiesz

Nie obstawiaj sportów o których wiesz zdecydowanie za mało. Nie obstawiaj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać ręki na pulsie. Pamiętaj również o sprawdzaniu aktualnych promocji bukmacherskich, zawsze można wtedy wygrać więcej. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej bolesna. Pamiętaj o tym, że żaden zakład bukmacherski nie jest zawsze na sto procent wygrany – ale też żaden legalny bukmacher nie będzie stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić swojego gracza wygranej. W prostych słowach – gdy wiemy nieco więcej o piłce nożnej i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Wracając na chwilę do kwestii legalności: zakłady bukmacherskie, jakimi powinien zainteresować się gracz to tylko ci legalni, a więc wszyscy, którzy sponsorują ligi, drużyny piłkarskie, występują w mediach lub na swojej stronie internetowej czy lokalu stacjonarnym zamieszczają dowód o zatwierdzeniu przez ministerstwo.

Gdyby nikt nie wygrywał – to również i nikt by nie grał, prawda?

Wygrywanie pieniędzy na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe. Przecież gdyby było – to by się nie opłacało prowadzić takiego biznesu, czyż nie? Wystarczyłoby wtedy obstawić typy sportowe na forum betonline.net.pl i już. Ale tak łatwo nie ma. Dlatego też, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich – musimy albo typować ,,pewne” zakłady, albo po prostu być naprawdę nieźli w obstawianiu. Alternatywą jest również obstawanie zakładów przez ofertę specjalnych firm – które wykonają wszystko za nas – analizę sportową, najlepszy kurs – i tak dalej. No ale to już jest opcja dla osób bardziej zamożnych, chociaż szczerze powiedziawszy – jaka jest zabawa w takim ,,sposobie” obstawiania?

Typowanie z kimś jest lepsze niż ,,solo”

Fora o tematyce zakładów bukmacherskich to dobre miejsca na znalezienie takowych znajomości. Ogromnym plusem takich miejsc jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać – jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści. Ten sposób ma ten plus, że obstawiając wraz ze znajomymi, mamy potencjalnie większe szanse na to, aby nasze typy były prawidłowe, z racji tego że ,,co dwie głowy – to nie jedna” – a więc zauważenie pewnych szczegółów lub informacji może się okazać nieocenione przy obstawianiu danego zakładu bukmacherskiego, dlatego też korzystając z for bukmacherskich warto jest skorzystać z pomocy ,,znajomych od typerki”.

Korzystaj z bonusów dla nowych graczy

Dla nowych typerów bukmacherzy zawsze mają ciekawe promocje bukmacherskie, zanim więc założymy konto, to powinniśmy odpowiednio przestudiować oferty bukmacherów. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to  zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych od bukmacherów są przeróżne, dlatego zawsze starajmy się dobierać taki bonus, który będzie dla nas odpowiedni i nie bójmy się z nich korzystać. Na dodatek możemy zarejestrować się nie tylko u jednego bukmachera, ale u trzech, przez co nas bonus bukmacherski zwielokrotni się aż o trzy, przez co będziemy mieli jeszcze większą potencjalną szansę na wygraną!

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie powinny być dla ciebie tylko zabawą

Wiele osób, obstawiając zakłady bukmacherskie, czuje radość i podniecenie, jednakże po dłuższej chwili, to uczucie zanika a pojawia się frustracja. Niektórzy zauważają to szybciej, a inni wolniej, ale najważniejsze jest to, aby zadać sobie pytanie – ,,skoro mnie to denerwuje – dlaczego to robię?”. Naturalnie pierwszą odpowiedzią jest ,,bo mi to sprawia przyjemność” – ale z drugiej strony musimy spojrzeć na to wszystko z perspektywy trzeciej osoby z racji tego że w pewnym momencie minusy mogą zacząć przeważać plusy. W końcu wypalić jest się bardzo łatwo, a przecież chcemy, oprócz czerpania korzyści materialnych, się bawić!

Podobne posty