Biała szafa? Wybierz minimalistyczny styl

Aranżacja naszego mieszkania jest bardzo ważnym elementem dla naszego samopoczucia. Gdy jesteśmy w pokojach o ciemnych barwach, możemy być troszkę nie swoi. Przytłoczenie i agresja to uczucia, z którymi mamy do czynienia. W jaskrawych barwach jesteśmy pobudzeni i cieszymy się pełnią życia. Biel natomiast sprawia, że mamy po prostu dobre samopoczucie. Kolor rozjaśnia nasze pokoje, dzięki temu łatwo dociera światło i możemy się uczyć, pracować i rozmawiać bez przytłaczającego nas uczucia.

Kolor ścian może mieć zróżnicowane barwy, ale nie możemy zapomnieć o meblach, których kolory także wpływają na nasz nastrój i co ważne, na funkcjonalność i komfort. Warto postawić na białe regały, ponieważ są one neutralne, a przy tym bardzo pięknie wyglądają i komponują się z innymi meblami. Dlatego jeżeli szukasz ładnego i uniwersalnego rozwiązania, postaw na białe regały.

Co proponują sklepy ?

W sklepach meblowych znajdziesz różnorodne wykonanie białych regałów, które spełniają normy najnowocześniejszych trendów i designów. Dzięki szerokiej gamie, która jest dostępna dla wszystkich i charakteryzuje się okazyjną ceną, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymaganych klientów, którzy stawiają przede wszystkim na dobre wykonanie i łatwą funkcjonalność. Oferowane są białe regały szafy o regularnych kształtach. Minimalistyczne i regularne normy sprawiają, że meble w takiej postaci dostosujemy do każdej aranżacji wnętrza pomieszczenia. Również białe regały o nieregularnych kształtach zachwycają. Są stworzone dla klientów poszukujących finezji w urządzaniu wnętrz.

Kliknij w zdjęcie powyżej i przejdź do oferty białych regałów oraz szaf sklepu meblowego Edinos.pl.

Świetnie prezentują się białe regały z dużą ilością półek. Ich przestrzeń sprawia, że możemy zapełnić je licznymi kolorowymi albo jednolitymi pudełkami, które razem z regałem tworzą niesamowity zestaw przyciągający wzrok mieszkańców naszego domu oraz gości. Takie zestawienie również ma swoją dobrą funkcjonalność. W pudełkach możemy w estetyczny sposób przechowywać różne rzeczy. Klarowność wraz z ładnym designem to świetne połączenie, które doceni każdy klient, który ma zamiar kupić białe regały. Osobą, które stawiają na minimalizm polecane są regały tak zwane „słupki”, które zmieszczą się w każdym pomieszczeniu. 

Wykonanie i materiały 

Białe regały i szafy marki Elior zostały zaprojektowane z twardych i mocnych materiałów. Projektanci wzięli  pod uwagę różne sytuacje w naszych domach które mogą mieć miejsce. Lekkie uszkodzenia czy zarysowania to elementy, z którymi nasze regały mogą mieć często do czynienia, dlatego dzięki wysokiej klasie materiałów są one trwałe i odporne. Jest to bardzo ważne, szczególnie dla białych mebli, na których rysy mogą być widoczne. Meble wykonane są z antypoślizgowych podstawa i dokładnie wykonanych zakończeń obrzeża. Dzięki wspaniałej różnorodności mebli, każdy klient znajdzie biały regał do swojego wyposażenia pomieszczenia, który będzie przykuwał uwagę swoim niepowtarzalnym wyglądałem oraz zadziwiał świetną funkcjonalnością, z którą będziesz miał do czynienia na co dzień.

Podobne posty

Leave a Comment