Opublikowano: 12/21/19

Podobrazia malarskie, krosna i płótna malarskie

Gotowe podobrazia malarskie gruntowane to świetne rozwiązanie dla artystów, którzy cenią sobie wygodę i czas. Dla osób, które chcą przygotować je samemu, przeznaczone są krosna i płótna malarskie. Warto wiedzieć czym kierować się przy wyborze i na jakie rozwiązanie się zdecydować chcąc wykonać obraz. Zwłaszcza początkujący malarze powinni dokładnie przemyśleć wybór i zapoznać się z zaletami i wadami dostępnych rozwiązań. 

Podobrazia malarskie – rodzaje

W sklepie podobraziamalarskie.pl można znaleźć szeroki wybór podobrazi malarskiej. Można wyróżnić podobrazia bawełniane, które są zdecydowanie najtańsze i najpowszechniejsze na rynku. Ich jakoś nie jest jednak zbyt wysoka. Jeżeli płótno naciągnie się zbyt mocno, po czasie może się ono odkształcić. Z kolei płótna lniane są dużo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Chronią one obraz przed ewentualnym odkształcaniem, a także przed wilgocią. Warto podkreślić, że podobrazia lniane są zwykle gruntowane kilka razy, dlatego nie jest konieczne żadne, dodatkowe przygotowanie. 

Sklep oferuje także gruntowane płótno malarskie na metry lub w pełnych rolkach. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ nawet osoby, które chcą wykonać duże obrazy, będą mogły znaleźć coś dla siebie. Dostępne są zarówno płótna lniane jak i bawełniane. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. 

Krosno malarskie

Innym materiałem malarskim są sosnowe krosna blejtramy. Składa się ono w czterech drewnianych poprzeczek, które powinny być połączone na narożnikach. Na nich naciąga się płótno. Ważne jest to, aby krosno było wykonane z drewna, które jest dobrze wysuszone. Szerokość poprzeczek powinna być dostosowana do formatu obrazu. Im jest on większy, tym powinny być grubsze. Dostępne są także blejtramy poprzeczne, które posiadają dodatkową poprzeczkę w środku. 

Warto skorzystać z oferty sklepu podobraziamalarskie.pl. Firma posiada bardzo szeroką ofertę. Ponadto oferuje ona darmową wysyłkę, przy zakupie produktów, których wartość przekracza 500 zł. Płatności przez Internet przebiegają bezpiecznie, połączenia są szyfrowane. Ponadto sklep gwarantuje możliwość zwrotu produktu do 30 dni od momentu zakupu. W razie jakiegokolwiek problemu z wyborem produktu można skorzystać z możliwości darmowej pomocy, dzięki infolinii. Stali klienci mogą liczyć na pokaźne zniżki i rabaty! Warto także podkreślić, że wszelkie produkty oferowane w sklepie są wysokiej jakości i z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających artystów. 

Podobne posty