Koszulki z własnym nadrukiem

Chcesz podkreślić swoją osobowość ubraniem? Wybierz koszulki z własnym nadrukiem!

Koszulki z własnym nadrukiem to świetny sposób na wyrażenie osobowości i pokazanie swoich upodobań. Zobacz, jak i gdzie wykonać taką koszulkę, by cieszyć się nadrukiem rewelacyjnej jakości!

Nie możesz znaleźć w sklepie koszulki, która miałaby taki nadruk, jakiego pragniesz? Chcesz mieć na niej logo swojego ulubionego zespołu, samodzielnie stworzoną grafikę bądź napis, który jest dla Ciebie ważny? Teraz to naprawdę proste. Wybierz koszulki na zamówienie! 

Ich stworzenie i zamówienie jest naprawdę szybkie, a efekt robiący wrażenie! Warto dowiedzieć się o takim sposobie personalizowania odzieży. 

Pomysł na prezent 

Co więcej, koszulka z własnym nadrukiem to także doskonały pomysł na prezent. Możesz dobrać taki nadruk, który z pewnością spodoba się solenizantowi.

Ciekawym rozwiązaniem są koszulki na zamówienie, na których pojawi się wspólne zdjęcie bądź inny element nawiązujący do historii Waszej znajomości. To będzie oryginalny i sentymentalny prezent. Także jako pamiątka na uczczenie rocznicy związku, przyjaźni, czy innych bliskich relacji. 

Niepowtarzalne ubrania dla każdego 

Jeśli interesują Cię niepowtarzalne ubrania, które jednocześnie będą świetnie wyrażały Twój styl, to koszulki z własnym nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem.

Nie musisz dłużej szukać! Zdecyduj się na stworzenie koszulki z własnym nadrukiem – to proste, szybkie i na każdą kieszeń. Zamówisz je na https://extra-koszulki.pl

Na stronie możesz spersonalizować nie tylko swoje koszulki, ale także torby z nadrukiem i kubki. Dzięki temu naniesiesz interesujące Cię grafiki na inne przedmioty codziennego użytku. Tym samym sprawisz, że korzystanie z nich będzie jeszcze przyjemniejsze! 

Noś to, w czym czujesz się najlepiej! 

Koszulki na zamówienie umożliwiają Ci tworzenie garderoby skrojonej na miarę potrzeb. Nie musisz czekać, aż w sklepie pojawi się interesująca Cię kolekcja, czy zamawiać drogie koszulki z zagranicznych sklepów, tylko dlatego, że znajdziesz na nich np. plakat swojego ulubionego filmu. Ten element garderoby możesz stworzyć samodzielnie i to naprawdę małym nakładem pracy. Zobacz jak to zrobić! 

Jak stworzyć taką koszulkę?

Na stronie znajdziesz generator koszulek. Pierwszym krokiem jest wybranie interesującej Cię koszulki w rozmiarach: S, M, L, XL oraz XXL. Koszulki dostępne są w 8 kolorach: czerwonym, niebieskim, pomarańczowy, zielonym, żółtym, różowym, białym i czarnym.

Nadruki na koszulkach wykonane są w technologii DTG. By dłużej cieszyć się nadrukiem, zaleca się pranie ręczne i prasowanie po lewej stronie, by nie uszkodzić nadruku.

Koszulki wykonane są z grubej, dobrej jakościowo bawełny, ze ściągaczami z domieszką lycry, która zapobiega efektowi rozciągniętego kołnierzyka.

Po wybraniu rozmiaru, jak i koloru koszulki czas przejść do dodania własnego wzroku. Grafika, którą chcesz umieścić na koszulce, powinna być zapisana w formacie PNG, JPG bądź GIF. Edytor ma także opcję dodania własnego tekstu oraz wybrania z dostępnej galerii wzorów.

Koszulki z własnym nadrukiem to tani i szybki sposób na wyróżnienie się z tłumu. Podkreślaj ubraniami swoją osobowość i stwórz wyjątkową koszulkę. 

Podobne posty

Leave a Comment