Sentymentalne prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które warto celebrować, wszak to właśnie mamom od samego początku zawdzięczamy najwięcej, nie ujmując nic ojcom. Dlatego zasługują na szczególne podziękowanie za trud włożony w wychowanie i opiekę. W tym dniu prezenty nie muszą być drogie, ważne by wywołały radość i jednocześnie łezkę wzruszenia. Dziś przedstawimy Wam nasze propozycje sentymentalnych prezentów na Dzień Matki, z których możecie skorzystać. Książka z dedykacją, album tradycyjny, naszyjnik ze zdjęciem bądź poduszka z dedykacją – wybierz to, co najlepiej pasuje do Twojej mamy i jej zainteresowań.

Książka z dedykacją – ulubiona lektura z życzeniami dla mamy

Jeśli Twoja mama jest prawdziwym molem książkowym i uwielbia zagłębić się w powieściowej fabule lub poznawać prawdziwe historie niezwykłych osób, to zdecydowanie książka będzie doskonałym prezentem na Dzień Matki. Jeśli znasz preferencje czytelnicze Twojej mamy, to z wyborem tytułu nie będziesz mieć problemu. Gdy masz wątpliwości zawsze możesz wybrać bestseller z gatunku, który czyta najchętniej i zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie na regale z książkami. Warto jeszcze dodać coś od siebie. Specjalna dedykacja zawierająca życzenia i wyrazy wdzięczności za stale okazywane wsparcie i miłość będzie wspaniałym uzupełnieniem.

Album na zdjęcia wklejane – doskonały prezent dla każdej mamy

Są takie prezenty, które zawsze trafione są w punkt, niezależnie od okazji. Z pewnością należy do nich album do wklejania zdjęć. Można wybrać taki, który jest spersonalizowany, tzn. posiada stronę tytułową z dedykacją dla mamy, choć doskonałym wyborem będzie każdy album do wklejania zdjęć z pergaminowymi kartkami. Warto rozpocząć album i wkleić do niego pierwsze zdjęcia. Można też uzupełnić cały album np. ulubionymi zdjęciami, które posiada się na slajdach, a mama zawsze marzyła o ich wywołaniu, jednak nie znajdowała na to czasu. Taka niespodzianka z pewnością przypadnie jej do gustu. Osoby, dla których czasy slajdów nie są znane i urodziły się już w erze aparatów na kliszę, a także cyfrowych modeli mogą wybrać szczególne momenty wspólnych chwil uchwycone na smartfonie, wywołać je i wkleić do albumu tradycyjnego. Album można dodatkowo ozdobić napisami, albo wpisać coś od siebie i przykleić pod zdjęciami. Może to być Twoje wspomnienie, którym chcesz się z mamą podzielić.

Naszyjnik ze zdjęciem – wyjątkowy prezent, który mama może mieć zawsze ze sobą

Każda kobieta lubi dostawać biżuterię, dlatego na Dzień Matki warto właśnie na taki prezent się zdecydować. Może być to naszyjnik z wisiorkiem do którego można włożyć zdjęcie z mamą lub własne małe zdjęcie. Sekretnik to doskonały prezent od serca, który można nosić zawsze blisko serca. Długi łańcuszek i wisiorek w kształcie serca będzie doskonałym wyborem. Może być opatrzony grawerem. Z pewnością mama będzie mogła go nosić niemal do każdej stylizacji zarówno na co dzień, jak i szczególne okazje. Sekretnik może mieć też formę medalionu, liścia, bądź muszli. Twoja mama otrzymując taki prezent na pewno będzie bardzo wzruszona. Możesz wybrać do niego także eleganckie, wyściełane pudełko z życzeniami dla mamy.

Poduszka z dedykacją – przytulny podarek, który zawsze się sprawdza

Jeśli Twoja mama lubi kolekcjonować małe ozdobne poduszki, to możesz podarować jej na Dzień Matki poduszkę z dedykacją. To doskonały pomysł, gdyż poduszka nie tylko ozdobi sofę w salonie bądź łóżko w sypialni, ale pokaże Twoją troskę o odpoczynek dla mamy. Ilekroć będzie zmęczona po ciężkim dniu chętnie położy na niej głowę, aby choć na chwilę się zrelaksować i zdrzemnąć. Do poduszki możesz dobrać dla mamy koc do kompletu. Jeszcze tylko kieliszek wina lub filiżanka gorącej kawy bądź herbaty, ulubiona lektura i mama w Dniu Matki poczuje się prawie jak w gabinecie odnowy.

Każda mama zasługuje na szczególne wyróżnienie za to, że jest i nas wspiera i właściwie trudno znaleźć odpowiedni prezent, bo każdy to będzie za mało, aby wyrazić wdzięczność za bezinteresowną miłość i to, że zawsze można na nią liczyć. Dlatego sentymentalny prezent taki jak album do wklejania zdjęć będzie najlepszy wyborem. Należy jednak pamiętać, że nic nie zastąpi wspólnie spędzonych chwil i poświęcenia mamie odrobinę swojego czasu, gdyż to dar, który najbardziej ją ucieszy.

Podobne posty

Leave a Comment