Opublikowano: 03/6/19

Fotoobrazy i obrazy na płótnie!

Drukowanie obrazów na płótnie!

Obrazy ze zdjęciami drukowanymi na płótnie świetnie nadają do dekoracji domu, na ścianę biura czy też jako reklama.

Galeria Druku specjalnie dla Ciebie wykonuje fotoobrazy ze zdjęć jakie sobie wybierzesz. Mogą przedstawiać ulubione miejsce, zwierzątko, hobby, oraz wszystko co Sobie cenisz i szanujesz. Obrazy i fotoobrazy wykonywane są na zamówienie a szybki przebieg realizacji do 48h pozwala błyskawicznie cieszyć się z efektów.

Unikatowy prezent!

W dzisiejszym świecie globalizacji ciężko jest znaleźć prezent, który na pewno się spodoba, będzie uniwersalny, nietypowy, na pewno ucieszy i zadowoli. Sklep z obrazami posiada tysiące efektownych wzorów oraz możliwość drukowania własnych zdjęć i pomysłów na płótnie. Ślub, wspólne wakacje, narodziny dziecka to świetna okazja do zrobienia zdjęć a potem umieszczenia ich na płótnie. Kolaż z wybranymi zdjęciami sprawi, że wspólne wspaniałe wspomnienia zostaną uwiecznione a Twój prezent będzie wyjątkowy. Wybierz kilka zdjęć pokazujących was z przed laty i obecnie. Mogą to być zdjęcia ze wspólnych imprez lub spontanicznych spotkań. Taki prezent jest wyjątkowym strzałem w dziesiątkę. Na pewno będzie zdobił honorowe miejsce w wybranym pokoju.

Obraz drukowany na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze i stylu nie musi być wcale kosztowny i obciążający domowy budżet. Na stronie https://www.galeriadruku.com.pl/foto-blog/ znaleźć możemy wiele pomysłów i inspiracji. Koszty takiego pomysłu modą zaczynać się już od 30 zł co jest dość niską kwotą za posiadanie unikatowej dekoracji. 

Orginalna dekoracja!

Ilu ludzi tyle pomysłów dekoracyjnych. Są jednak takie, które staja się idealne aby stworzyć przytulną, domową atmosferę idealna dla Nas. Wydrukowanie zdjęć na płótnie świetnie sprawdzi się do aranżacji ścian salonu czy sypialni. Salon to miejsce gdzie spotykamy się i spędzamy czas z rodziną dlatego warto postawić na wspólną fotografię. Doskonale sprawdza się kolaż ze zdjęć wszystkich członków rodziny powieszony w salonie nad kanapą.

Zatrzymaj czas!

Czas w dzisiejszym świecie upływa znacznie szybciej niż sobie tego życzymy. Piękne chwile, momenty życia, które chcielibyśmy zatrzymać mijają. Jakże ważne jest zachowywanie wspomnień. Ludzka pomięć jest zawodna warto więc wybrać formę w której utrwalimy najpiękniejsze momenty naszego życia! Utrwalanie wydarzeń na zdjęciach jest bardzo mądrą inicjatywą. Oglądając minione sceny jesteśmy w stanie wspomóc umysł do przywołania dokładnych wspomnień z pięknych chwil które minęły!

Podobne posty