Opublikowano: 02/27/19

Modne plenery ślubne 2019 – gdzie wykonać sesję nowożeńców?

Zastanawiasz się nad sesją ślubną? Gdzie zrobić piękne zdjęcia, które będą zachwycać, nawet po wielu latach? Sprawdź najlepsze pomysły na sesję nowożeńców.

Sesja ślubna to niezwykła pamiątka, nie tylko dla pary młodej, ale także dla całej rodziny. Warto zadbać o to, by wspomnienia z tego dnia zostały uwiecznione w wyjątkowych okolicznościach. Podpowiadamy, gdzie warto wykonać sesję nowożeńców. 

Miejsce przywołujące dobre wspomnienia 

Romantyczną sesję warto zorganizować w miejscu, które przywołuje dobre wspomnienia. Jeśli macie miejsce, które kojarzy Wam się z miłymi początkami Waszej znajomości, to może warto do niego wrócić? To pomysł na bardzo sentymentalne zdjęcia, które pokażą Wam jaką daleką drogą przeszedł Wasz związek, a także, jak rozwijała się Wasza relacja. Do takiej sesji możecie przygotować pamiątki, które kojarzą Wam się z tamtym okresem. 

Na łonie natury 

Sesja w pięknych okolicznościach przyrody? Oczywiście, to zawsze świetny pomysł! Zastanówcie się, jakie krajobrazy zapierają Wam dech w piersiach i wybierzcie, to co do Was najbardziej przemawia. Morze, góry, las, a może łąka pokryta kwitnącymi kwiatami? Wybór należy do Was. Klimat takich fotografii będzie uzależniony od konkretnej lokalizacji, na którą się zdecydujecie. Z pewnością efekty takiej sesji będą nastrojowe, jak i czarujące swoją naturalnością. Do takich zdjęć nie potrzeba wiele – wystarczy prosta stylizacja, odpowiednie światło i dzieje się magia!

Wśród miejskiej architektury 

Zdecydowanie więcej osób decyduje się na zdjęcia na łonie natury, jednak przecież miejsca architektura także zapiera dech w piersiach. Każde miasto ma takie miejsca, które mogą posłużyć za genialne tło do zdjęć narzeczeńskich. Industrialne budynki, nowoczesne drapacze chmur, a może artystyczne murale? Możliwości jest bez liku! Jeśli macie swoje ulubione miejsca w mieście, to pomysł na taką sesję może być naprawdę udany. Warto tylko pamiętać o odpowiednich godzinach fotografowania – tak, by uniknąć największych tłumów w ciągu godzin szczytu, czy to porannych, czy popołudniowych. W ustaleniu dobrej pory i odpowiedniego miejsca pomoże Ci fotograf. Możesz też zainspirować się, przeglądając portfolio profesjonalistów w zestawieniu fotografów ślubnych z Warszawy

Za miastem w stylu boho

Boho to jeden z największych trendów ostatnich sezonów. Zwrot ku naturze, delikatności i romantyczności podbija serca wielu par młodych. Sesja w stylu boho powinna odbywać się na łonie natury np. na wsi, czy w czasie przyjęcia na świeżym powietrzu. Nie może tutaj zabraknąć wianków, drewna, kwiatów i zwiewnych sukienek z piękną koronką. Taka sesja jest niebywale stylową pamiątką dla nowożeńców. Jeśli na co dzień mieszkasz w wielkim mieście, taka stylistyka może tym bardziej Cię zachęcić.

W ulubionym lokalu

Macie miejsce, którego estetyka Was zachwyca? Często odwiedzacie daną kawiarnię i zachwycacie się jej wystrojem? Czujecie, że ta stylistyka idealnie do Was pasuje? Także w takich pomieszczeniach można wykonać rewelacyjną sesję zdjęciową. Warto zapytać właściciela, czy się zgadza na takie rozwiązanie, a gdy dostaniecie zielone światło, możecie spełniać swoje fotograficzne marzenia. 

Piękna sesja zdjęciowa to połączenie szczęśliwej pary, wyjątkowych plenerów, ale także i zdolnego fotografa.  Jeśli marzy Wam się spójna stylistyka zdjęć i filmów ze ślubu i wesela, możesz rozważyć znalezienie usług dwa w jednym, w sieci znajdziesz oferty wideofilmowania i fotografii w pakiecie. To, kto i gdzie wykona pamiątki ślubne to bardzo ważna decyzja – dobrze ją na spokojnie przemyśleć i później z radością oglądać ślubny album, czy video z tego dnia. 

Podobne posty