Opublikowano: 11/12/18

TOP 2018 – Najlepsze gry i filmy 2018 roku!

Zastanawiasz się jakie gry i filmy cieszyły się największą popularnością w 2018 roku? Jakie pozycje możemy uznać za bestsellery sezonu?

Listopad, to doskonały okres na dokonanie podsumowania nowości ze świata kultury i popkultury. W związku z tym przygotowaliśmy dla was krótki przegląd najciekawszych tytułów sezonu. Zaczynamy! Na sam początek zaserwujemy kilka nowinek ze świata gier.

World of Warcraft: Battle for Azeroth- może poszczycić się piękną grafiką i wartką fabułą-. Overcooked! 2, szukasz gry na przyjacielskie spotkania? Overcooked! 2 będzie idealna! Gwarancja dobrej zabawy zapewniona! Vampyr,  pozycja świetnie pasuje na długie, zimne wieczory. Szczególnie warta polecenia osobom, lubiącym mroczne klimaty. Uwaga! Wciąga! Wszystkie znalazły się w ścisłej czołówce pobrań na platformie Steam. Na dużym ekranie pojawiło się w tym roku wiele interesujących tytułów z naszego rodzimego podwórka. Szczególną popularnością, (obejrzało go w kinie ponad 1 mln osób) cieszył się kontrowersyjny w ostatnim czasie film Kler. Będąc przy kinematografii polskiej, nie sposób nie wspomnieć o Zimnej Wojnie w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Czarno-białe, dopracowane w każdym detalu zdjęcia robią ogromne wrażenie. Na popkulturowym podwórku największym zainteresowaniem cieszyły się Avengers: Infinity War. Zdecydowanie najważniejszy superbohaterski film 2018 roku! Jurrassic World: Upadłe królestwo zyskało duże zainteresowanie, szczególnie u fanów serii. Rok 2018 przyniósł nam wiele ciekawych pozycji. Mamy nadzieję, że zbliżający się wielkimi krokami 2019 będzie równie udany!

Podobne posty