Jak rozpalić faceta? To proste!

Faceci bardzo lubią, jeśli zwracamy na nich szczególną uwagę. Jeśli mamy ochotę na coś więcej niż samo przytulenie, zdecydowanie lepiej jest dać im to znać swoim zachowaniem i gestami, zamiast mówić im wprost.

Jak rozpalić faceta?

Jest na to kilka bardzo prostych sposobów, które nie wymagają dużych zdolności i wyszukanych gadżetów. Oto cztery z tych najszybciej działających:

  • Gdy mężczyzna jest jeszcze poza domem – wyślij mu swoje zdjęcie, a najlepiej bardzo seksowne. Nie dość, że na widok swojej kobiety w samej seksownej bieliźnie szybko wróci do domu, to na pewno nie będzie miał w głowie najpierw jedzenia obiadu 🙂
  • Pikantny sms – taka wiadomość, na pewno pobudzi jego wyobraźnie i sprawi, że nie będzie myślał o niczym innym jak o powrocie do domu. Zaskocz go i wyślij niespodziewanie takiego smsa, na odpowiedź, a tym bardziej na efekty nie trzeba długo czekać.
  • (Nieplanowane zapomnienie o bieliźnie. Brak bielizny może bardzo nakręcić faceta, szczególnie jeśli powiemy mu o tym fakcie na przykład na zakupach. Brak kupienia wszystkich potrzebnych rzeczy i szybsze zakończenie zakupów – gwarantowane.
  • Kuchenne rewolucje – facet nie lubi gotować i nie spędza czasu w kuchni? Można to łatwo zmienić, może nie zostanie od razu MasterChefem, ale sam fakt dłuższego spędzenia czasu w kuchni to już coś. Podczas gotowania zdejmij większość rzeczy z blatu i po uprzednim założeniu (lub zdjęciu) odpowiednich ubrań usiądź na nim i poproś mężczyznę o pomoc w wymyślonej rzeczy. Upewnij się tylko, że nie zostawiasz nic w trakcie pieczenia :)

Podobne posty

Leave a Comment