Największe zalety Toyoty Hillux Hilly

Od jego premiery w 1968 roku ten kultowy pickup odcisnął wszędzie swoje piętno. Zmieniona konstrukcja ramy i nadwozia zapewnia wytrzymałość. Na uwagę zasługuje też nowy design, wysokiej jakości wnętrze i ulepszonymi możliwościami holowania. Nowa Toyota Hilux Hilly jest najlepszym pick-upem. Niezależnie od tego, czy zmierzy się z trudnym terenem czy codziennymi warunkami, wszędzie sobie poradzi.

Kluczowe cechy

Rama i struktura nadwozia Hilux zostały przeprojektowane, aby zapewniać wytrzymałość, a mocniejsza, szersza konstrukcja zapewnia lepszą ochronę. Wszystkie komponenty są wykonane, aby przejść nawet najbardziej rygorystyczne testy. Nowa konstrukcja przyczynia się również do poprawy prowadzenia i komfortu jazdy.

Hillux zapewnia świetne warunki jazdy. Nowe zawieszenie zapewnia komfort jazdy, jakiego można oczekiwać w luksusowym SUV-ie. Możemy dodać jeszcze więcej komponentów, korzystając z 3,5 tonowej zdolności holowania kabin Single i Extra (3.2 tony dla Double Cab), 1 tony ładunku.

Toyota ma odważne, pełne i mocne kształty i ostre kąty. Jest bardzo wytrzymała. Przedstawia wyrafinowaną moc. Chromowana linia paska wzdłuż okien i szeroki wybór kół przyciągają wzrok.

Hillux jest niezwykle wytrzymały. Wysokie napięcie blachy jest używane do lekkiej konstrukcji, a jednocześnie wytrzymałej i sztywnej. Materiały dźwiękochłonne i redukujące hałas przyczyniają się do spokojnej jazdy.

KDSS jest elektronicznie modulowanym układem zawieszenia hydraulicznego. AHC dostosowuje prześwit pojazdu, aby zapewnić maksymalną wydajność pojazdu, niezależnie od prędkości i terenu. Podczas jazdy, ten system zapewnia niezrównaną zwrotność  i komfort jazdy.

Podobne posty

Leave a Comment