polityka prywatności  

zobacz tu wszystkie fotografie autora który prezentuje prace pod pseudonimem: FantomasJestem absolwentem " Łódzkiej operatorki" fotografuje zawodowo juz 20 lat.


Tomasz Kempa- absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, na wydziale operatorskim. Jako artysta początkowo był związany z Krakowem. W 1994 pracował jako operator spektakli telewizyjnych. W tym okresie zaczął się również rozwijać, realizować jako fotograf i związał się z rynkiem prasowym oraz reklamowym. Jego fotografie prezentowało m.in. Muzeum Sztuki w Krakowie, Salon Wystawowy SPAF, Foto Cafe 102, Między Nami. W 2003 roku zrealizował sesje zdjęciowe do kalendarza ,,Zwierzęta polityczne". W latach 2004- 2007 był fotografem w projekcie Expedycje - Morze Czarne, Mahrab. Współpracował z Ministerstwem Środowiska, Ministerstwem Zdrowia oraz Rozwoju Regionalnego. Pracuje dla ogólnopolskich magazynów i agencji reklamowych. Laureat prestiżowej Kreatury za zdjęcia do kampanii społecznej "Poszukiwana 45+" oraz Witryna Roku za kalendarz dla kopalni "Wieczorek". W 2012 roku zrealizował zdjęcia do filmu ,,Rasta".

E-mail:

info at tomaszkempa.pl

strona autorska:

http://www.tomaszkempa.pl

Pokaż jak był komentowany
Pokaż jak był oceniany

Wszelkie prawa do prezentowanych na tym koncie prac fotograficznych zachowuje TOMASZ KEMPA.
Fotograf jest również autorem podpisanych tym nazwiskiem tekstów komentarzy oraz wystawionych z tego konta ocen.
Sponsorem galerii zdjęć artystycznych w 2016 roku jest studio projektowania stron w Częstochowie

masz swoją stronę www?


 

Twoje Konto + Zbuduj stronę + Katalog Sztuki + Wyróżnienia + Regulamin + Kontakt
 

 

Proste strony artystyczne * Cennik zakładania, budowy, prowadzenia sklepu internetowego * Przykłady szablonów * Portal wydarzeń kulturalnych

Realizacja © Gotowe Galerie Internetowe